350x100_HANSA-FLEX_Logo

Mobilny serwis hydrauliki siłowej FlexxPress Kraków

Mobilny serwis hydrauliki siłowej Kraków - wszedzie tam gdzie tego potrzebujesz

Szybki serwis hydrauliczny FlexxPress jest już dostępny w stolicy Małopolski!
By dowiedzieć się, czy dany adres znajduje się w zasięgu naszej oferty, koniecznie złap za telefon i wykręć nasz numer – 609 011 115. Serwisanci HANSA-FLEX świadczą swoje usługi w dzień i w noc i błyskawicznie reagują na Twoje telefony. W pełni wyposażony mobilny warsztat dojedzie do wskazanego miejsca w mniej niż godzinę i zrobi wszystko, byle tylko Twoje układy hydrauliczne znów pracowały jak należy. W przypadku braku konkretnej części zamiennej, serwis HANSA-FLEX dowie się w którym z oddziałów doposaży się w konkretny element i jak najszybciej sprowadzi go na miejsce problemu. HANSA-FLEX posiada 18 magazynów hydrauliki siłowej ulokowanych w całym kraju, wobec czego w sytuacji podbramkowej istnieje możliwość posiłkowania się sprzętem naprawczym z sąsiedniego punktu. Każdy oddział stacjonarny wyposażony jest w magazyn z ponad 8 tys. pozycji różnego rodzaju produktów i zestawem maszyn do produkcji przewodów przemysłowych i hydrauliki siłowej. Oprócz tego firma zatrudnia Doradców Regionalnych, którzy odpowiadają za działania HANSA-FLEX w 11 województwach. Firma nie mogłaby sobie pozwolić na tak sprawną obsługę i błyskawiczne rozwiązywanie najtrudniejszych wyzwań hydraulicznych, gdyby nie doświadczeni technicy serwisowi. Eksperci, bo tak trzeba ich tytułować, pomogą swoją wiedzą na temat kompleksowego działania siłowników, zakuwania węży hydraulicznych, filtracji oleju, czy też spawania rur. Tym sposobem cały know-how przyjeżdża z pomocą w jednej furgonetce HANSA-FLEX.

hansa-flex-mobilny-serwijs-hydrauliki-siłowej-hansa-flex-

Mobilne zakuwanie węży hydraulicznych i nie tylko - Kraków

Mobilny warsztat HANSA-FLEX jest autonomiczny w kwestii zasilania oraz wyposażony we wszelki sprzęt do demontażu, produkcji i montażu węży hydraulicznych. Wyposażenie pojazdu jest bogate, nie zabraknie tam urządzeń do cięcia, obierania i prasy do węży. Dodając do tego całą pulę części zamiennych, FLEXXPRESS jest naprawdę znakomicie przygotowany na każdy scenariusz. Przedsiębiorstwo hydrauliki proponuje zarówno krótkotrwałe, jak i długotrwałe wsparcie. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju i wielkości jest Twój biznes, dostosujemy się, by usługa spełniła Twoje oczekiwania.

Technicy poradzą sobie bez pomocy Twojego personelu, wystarczy im precyzyjne przedstawienie problemu. Wielkie hale produkcyjne, małe firmy zamknięte w jednym budynku – jeśli tylko Twój sprzęt hydrauliczny przestał działać jak powinien, nie ma czasu do stracenia!