Wynajem kontenerów serwisowych

Nie czekaj dłużej. Napraw natychmiast.

Warsztaty kontenerowy HANSA-FLEX uniezależniają duże place budowy od długotrwałych zakupów części zamiennych. Przestoje maszyn są zredukowane do minimum. Duże place budowy często znajdują się w miejscach o słabej infrastrukturze, z dala od cywilizacji. Warsztat kontenerowy HANSA-FLEX zwiększa szybką dostępność do części naprawczych. W pełni wyposażony warsztat hydrauliczny ma wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko wyprodukować część zamienną. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Maszyny są ponownie gotowe do pracy w bardzo krótkim czasie, a operacje mogą być kontynuowane bez większych strat finansowych.

Liczy się każda minuta – zwłaszcza na dużych budowach

Nawet drobne problemy z hydraulicznymi elementami łączącymi mogą wywołać niepotrzebne, negatywne reakcje łańcuchowe na dużych placach budowy. Wtedy liczy się każda minuta. Poza istniejącą ofertą usług serwisowych, która już aktualnie jest blisko klienta poprzez gęstą sieć oddziałów i mobilny serwis Flexxpress, oferujemy dodatkowo  kontenerowy warsztat hydrauliczny. Kontenery można zazwyczaj wynająć. Każdy warsztat posiada bogate wyposażenie standardowe, które w razie potrzeby można również uzupełnić o detale specjalistyczne.

Plac budowy zmienia miejsce, a wraz z nim warsztat kontenerowy

Hydrauliczny warsztat kontenerowy jest dostosowany do maszyn na placu budowy i można go szybko i łatwo przetransportować, przestawić w kolejną lokalizację budowlaną. Serwis w kontenerze obsługiwany jest przez personel klienta, specjalnie przeszkolony przez firmę HANSA-FLEX do produkcji przewodów hydraulicznych. Dzięki standaryzacji nie ma problemu z obsługą kilku warsztatów hydraulicznych w różnych lokalizacjach, ponieważ narzędzia i części zamienne są zawsze w tym samym miejscu (standaryzacja wyglądu i sprzętu kontenera). Ponadto HANSA-FLEX będzie oczywiście doradzać podczas całej fazy budowy i zapewnia uzupełnienie materiału.

W zastosowaniach stacjonarnych dla przemysłu Warsztaty kontenerowe HANSA-FLEX sprawdzają się również w zastosowaniach stacjonarnych w przedsiębiorstwach przemysłowych. Jako w pełni wyposażone warsztaty do produkcji przewodów hydraulicznych uzupełniają warsztaty działów utrzymania ruchu lub wspierają działy konstrukcyjne szybką produkcją próbek. HANSA-FLEX zapewnia przechowywanie wszystkich komponentów potrzebnych do linii produkcji węży. Oznacza to, że w razie potrzeby możesz szybko i od razu skutecznie zareagować. Bezpiecznie unika się opóźnień czasowych spowodowanych brakiem dostępu do części, ich transportem w korkach lub dużymi odległościami do punktów serwisowych.

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

    Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

    Zostaw adres mailowy.

    Napiszemy.