O nasO nas

HANSA-FLEX swoją działalność rozpoczęła w 1962 roku w Niemczech - Bremen. Jest wiodącym dostawcą części zamiennych i producentem elementów połączeniowych hydrauliki siłowej oraz węży i złączy dla wszystkich gałęzi przemysłu. W 38 krajach na 5 kontynentach i z ponad 330 serwisami mobilnymi Flexxpress tworzymy sieć oddziałów, za pośrednictwem których nasi klienci uzyskują szybką pomoc i dostęp do wszechstronnych zasobów magazynowych. Każdy punkt sprzedaży wyposażony jest w magazyn z ponad 8 tys. pozycji różnego rodzaju produktów i zestawem maszyn do produkcji przewodów przemysłowych i hydrauliki siłowej. HANSA-FLEX z wykwalifikowanymi pracownikami zapewni Państwu natychmiastowe wykonanie zlecenia. Centralne magazyny firmy znajdują się w Niemczech i dysponują ponad 100 tys. pozycji artykułów.

W 1994 roku powstał w Polsce oddział firmy Hansa-Flex z centralą w Poznaniu. Sieć sprzedaży tworzą oddziały zlokalizowane na terenie całego kraju. Na potrzeby naszych kontrahentów systematycznie polepszamy jakość usług i wprowadzamy nowe technologie. Ponad 50-letnie doświadczenie na rynku światowym pozwoliło nam stać się liderem w naszej branży.

To co nas wyróżnia to:

  • stabilna pozycja firmy na rynku ogólnoświatowym
  • wysokiej jakości produkty potwierdzone certyfikatami
  • kilkaset tysięcy zadowolonych klientów
  • wszechstronność oferty
  • fachowość i niezawodność
  • szybka i łatwa obsługa klienta

HANSA-FLEX posiada wymagane dopuszczenia i certyfikaty zapewniające stałą kontrolę nad procesami wytwarzania produktów. Wdrożony system ISO 9001:2015 potwierdza nasze atuty: terminowość, niezawodność, wysoki standard usług i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług oraz czekamy na pytania z Państwa strony.

Dołączając do naszej grupy klientów, uzyskacie Państwo produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

zdjecie-1

zdjecie-3