HANSA-FLEX swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 1994 roku. Należy do koncernu z siedzibą w Bremen w Niemczech, którego początki prowadzą do roku 1964.

Nasza historia rozpoczęła się w małym garażu w Baranowie pod Poznaniem, podobnie jak w Achim pod Bremen (DE) gdzie założyciel Joachim Armerding rozpoczął w garażu montowanie węży hydraulicznych.

Jesteśmy wiodącym dostawcą części zamiennych i producentem elementów połączeniowych hydrauliki siłowej oraz węży i złączy dla wszystkich gałęzi przemysłu. W 43 krajach na 5 kontynentach i z ponad 330 serwisami mobilnymi Flexxpress tworzymy sieć oddziałów, za pośrednictwem których nasi klienci uzyskują szybką pomoc i dostęp do wszechstronnych zasobów magazynowych na całym świecie. Każdy oddział stacjonarny wyposażony jest w magazyn z ponad 8 tys. pozycji różnego rodzaju produktów i zestawem maszyn do produkcji przewodów przemysłowych i hydrauliki siłowej.

HANSA-FLEX z wykwalifikowanymi pracownikami zapewni Państwu natychmiastowe wykonanie zlecenia. Centralne magazyny firmy znajdują się w Niemczech i dysponują ponad 100 tys. pozycji artykułów.

Na potrzeby naszych kontrahentów systematycznie polepszamy jakość usług i wprowadzamy nowe technologie. Ponad 60-letnie doświadczenie na rynku światowym i 30 letnie w Polsce pozwoliło nam stać się liderem w naszej branży.

To co nas wyróżnia to:

 • stabilna pozycja firmy na rynku ogólnoświatowym
 • wysokiej jakości produkty potwierdzone certyfikatami
 • kilkaset tysięcy zadowolonych klientów
 • wszechstronność oferty
 • fachowość i niezawodność
 • szybka i łatwa obsługa klienta

HANSA-FLEX posiada wymagane dopuszczenia i certyfikaty zapewniające stałą kontrolę nad procesami wytwarzania produktów. Wdrożony system ISO 9001:2015 potwierdza nasze atuty: terminowość, niezawodność, wysoki standard usług i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług oraz czekamy na pytania z Państwa strony.

Dołączając do naszej grupy klientów, uzyskacie Państwo produkty najwyższej jakości!

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Zadzwoń do nas teraz!

601 181 918
Zadzwoń

Wykonaj połączenie telefoniczne

*opłata za połączenie...

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

  Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

  Zostaw adres mailowy.

  Napiszemy.