350x100_HANSA-FLEX_Logo

Profesjonalne gięcie rur

Gięcie rur - Precyzja i doświadczenie

W HANSA-FLEX znajdziemy specjalistyczne centrum gięcia rur.
Wywodząca się z Niemiec firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców i proponuje projektowanie i produkcję seryjną rur giętych.
Gięcia rur hydraulicznych to proces najczęściej wykorzystywany w dziedzinie inżynierii mechanicznej. Ograniczona przestrzeń na instalacje rurociągowe poniekąd wymusza takie rozwiązania. Firma stawia duży nacisk na edukację swoich pracowników i ciągły rozwój, co przyczynia się do ciągłego podnoszenia poprzeczki, zarówno dla konkurencji, jak i samego siebie.

Rury gięte w HANSA-FLEX są oczywiście tworzone według potrzeb indywidualnych klientów. W atrakcyjnej ofercie znajdują się oryginalne części sygnowane jako OEM, czyli licencjonowane producencko komponenty, a także wysokiej klasy zamienniki. W obu przypadkach jednak firma zapewnia profesjonalną usługę dostosowaną do konkretnych potrzeb. Kompletne zestawy rur proponowane przez markę cieszą się sporą popularnością, zupełnie jak zestawy do samodzielnego montażu. Centrum gięcia rur zrzesza wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która odpowiada za najwyższą jakość, bazując na swoich know-how z różnych dziedzin. Skompletowane zestawy i połączenia rur dostarczane są bezpośrednio na linię montażową, gdzie przechodzą kolejną weryfikację pod kątem konkretnego zastosowania hydraulicznego. Tak skomplikowana i specjalistyczna branża potrzebuje wyuczonych zasobów ludzkich, do czego dodając wysokie oczekiwania klientów, mamy odpowiedź dlaczego HANSA-FLEX przykłada tak dużą wagę do tej kwestii.

Gięcie rur z róznech materiałów

W HANSA-FLEX sterowane komputerowo giętarki wytwarzają rury o długości do 6000 mm w przeciągu zaledwie paru sekund. Tworzywa o jakich mowa w tym przypadku, to ocynkowane rury hydrauliczne, stal nierdzewna, miedź, czy też aluminium. Gięcia odbywają się za pomocą trzpienia, jeśli chodzi o rury o średnicach 4-85 mm. Pozwala to uniknąć zwężenie przekroju rury i zapewnia laminarną pracę układu płynowego w późniejszym okresie. Technika gięcia w lewo lub prawo na trzech specjalnych poziomach o różnych promieniach umożliwia sprostowanie najtrudniejszym wyzwaniom jakie stawia przed nami gięcie.

HANSA-FLEX bez problemu zlutuje indukcyjnie Twoje rury, a także zespawa ze sobą rury, czy też złącza. Wszystkie procesy przechodzą kontrolę jakości, dzięki ramieniu pomiarowemu HEXAGON. Formowanie końcówek oraz połączenia w różnych systemach metrycznych bądź calowych, a także spęcznianie rur to tylko niektóre z pozycji na liście ofertowej.