Profesjonalne gięcie rur

Jako partner systemowy HANSA-FLEX oferujemy klientom również projektowanie i produkcję seryjną wszelkiego rodzaju rur giętych – szybko, kooperacyjnie i z absolutną precyzją.

Gięte rury są niezbędne w inżynierii mechanicznej, gdzie złożona technologia musi być umieszczona na małej przestrzeni. Dlatego HANSA-FLEX stworzyła centrum gięcia rur, do którego klienci mają dostęp w każdej chwili ze wszystkich oddziałów firmy w całej Polsce. Produkujemy gięte rury precyzyjne z szerokiej gamy materiałów i we wszystkich popularnych typach połączeń – oczywiście w sprawdzonej i przetestowanej jakości HANSA-FLEX. Poszczególne rury lub serie produkowane są według próbek lub rysunków, na indywidualne zamówienie. Na zasadzie kontraktu przejmujemy również produkcję kompletnych zespołów z elementami hydraulicznymi lub dostarczanie gotowych do montażu zestawów rur. Niezależnie od tego, czy jest to oryginalne wyposażenie dla producentów OEM, czy jako część zamienna – jest to pełna usługa, na której możesz polegać.

Centrum gięcia rur – specjaliści z hydraulicznym know-how

W centrum gięcia rur pracują specjaliści, którzy wyróżniają się rozległym know-how w różnych dziedzinach przemysłowych. Ma to kluczowe znaczenie dla profesjonalnego doradztwa w zakresie specyfikacji rur i procesów kooperacyjnych, aż do kompletacji pojedynczych sztuk lub serii. Kompletne zestawy rur dostarczane są bezpośrednio na linię montażową zgodnie z listą części – szybko, niezawodnie i elastycznie, jeśli zmiany muszą zostać wprowadzone w krótkim czasie.

Najwyższa precyzja

 • Sterowane komputerowo giętarki wytwarzają w ciągu kilku sekund rury o długości do 6000 mm z czarnych i ocynkowanych rur hydraulicznych, stali nierdzewnej, miedzi lub aluminium.
 • Rury o średnicy od 4 do 85 mm są gięte za pomocą trzpienia, aby uniknąć zwężenia przekroju rury i zapewnić laminarną pracę późniejszego układu płynowego.
 • Technika gięcia w lewo i w prawo na trzech poziomach o różnych promieniach umożliwia także wykonanie bardziej złożonych procesów gięcia.
 • Lutowanie indukcyjne oraz spawanie rur, złączy.
 • Dokładność wykonania spełnia najwyższe wymagania dotyczące precyzji na całej długości, a cały produkt kontrolowany jest jakościowo za pomocą ramienia pomiarowego HEXAGON.
 • Formowanie końcówek rur oraz łączenie w wielu systemach metrycznych oraz calowych, spęcznianie rur pod połączenie z wężem oraz wiele innych.
 • Wszystkie typowe połączenia od klasycznego pierścienia zacinającego po formowanie
 • Formowanie 90° ORFS (O-Lok) połączenia zgodnie z ISO 8434-3 (SAE J1453) proces i walcowanie.
 • Konwencjonalne systemy formowania Stożek uszczelniający 24° do połączeń kształtowych zgodnie z ISO 8434-1 / DIN 2353.
 • Pierścień zacinający obosieczny DIN 3861 z uszczelkami elastomerowymi i bez (nakrętka funkcjonalna) zgodnie z DIN 2353 EN ISO 8434-1.
 • Kielich 37° uszczelniający stożek JIC (Triple-Lok), konstrukcja rury calowa i metryczna zgodnie z ISO 8434-2 / ​​SAE J 514  precyzyjne gięcie rur ze stali czarnej, stali nierdzewnej, miedzi oraz aluminium.

HANSA-FLEX oferuje usługi precyzyjnego gięcia rur

Dewizą HANSA-FLEX jest fachowość i profesjonalizm w działaniu, wysoka jakość oferowanych towarów i stałe dążenie do zadowolenia odbiorców, dlatego dużą uwagę poświęcamy edukacji pracowników. Powyższe okoliczności gwarantują spełnienie przez HANSA-FLEX wysokich wymagań odbiorców w kraju i za granicą.

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Zadzwoń do nas teraz!

601 181 918
Zadzwoń

Wykonaj połączenie telefoniczne

*opłata za połączenie...

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

  Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

  Zostaw adres mailowy.

  Napiszemy.