Sklep on-line
CzechEnglishGermanPolishRussian

Aktualności


UWAGA! Prace konserwacyjne w oddziałach Hansa-Flex

UWAGA! W dniach 04-07.10.2019 będą trwały prace konserwacyjne naszego systemu zarządzania i w tych dniach we wszystkich oddziałach Hansa-Flex będzie on wyłączony lub będzie miał ograniczone możliwości. To samo dotyczy naszego sklepu on-line. Przepraszamy za niedogodności z tym związane.

Czytaj więcej

Nowa odsłona naszego katalogu on-line!

  Pragniemy poinformować, że w oparciu o zgłoszenia od naszych Klientów z całego świata, nasz katalog on-line oraz sklep on-line przeszły rewolucję wizualno-funkcjonalną. Teraz katalog i sklep są jednym narzędziem! Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego katalogu klikając w poniższy link. https://shop.hansa-flex.pl/  

Czytaj więcej

Oddział Hansa-Flex w Gdańsku już otwarty. Zapraszamy!

  Pragniemy poinformować, że oddział Hansa-Flex w Gdańsku jest już otwarty. Podajemy wskazówki dojazdu do oddziału zlokalizowanego pod adresem Kowale, ul. Rycerska 18/2, 80-180 Gdańsk. Dojazd I: Staropolska, dalej na rondzie w Ordynacką i następnie w prawo w Rycerską, oddział znajduje się po prawej stronieDojazd II: Wybickiego, dalej na rondzie w Ordynacką i następnie w […]

Czytaj więcej

Promocja na węże TW do końca września 2019

Tylko do końca września ssawno-tłoczne węże gumowe TW w super niskich cenach! Nie przegap okazji i kup już dzisiaj! Dowiedz się więcej dzwoniąc pod numer telefonu: 56 690 43 00.

Czytaj więcej

Promocja na węże TW do końca listopada 2019

Tylko do końca listopada ssawno-tłoczne węże gumowe TW w super niskich cenach! Nie przegap okazji i kup już dzisiaj! Dowiedz się więcej dzwoniąc pod numer telefonu: 56 690 43 00.

Czytaj więcej

Promocja na węże z PVC

Jesienna promocja na węże z PVC na wszystkie średnice trwa! Nie przegap okazji i kup już dzisiaj! Dowiedz się więcej dzwoniąc pod numer telefonu: 56 690 43 00.

Czytaj więcej

Dyżurujemy dla naszych Klientów w dniu 16.08.2019

Pragniemy poinformować, że w dniu 16.08.2019 oddziały Hansa-Flex Polska będą pełniły dyżury dla Klientów, natomiast poniższe oddziały będą zamknięte: oddział w Zielonej Górze oddział w Poznaniu przy ul. Św. Michała oddział w Gdańsku W sprawach naglących prosimy o kontakt z numerami dyżurnymi znajdującymi się w zakładce Kontakt.

Czytaj więcej

Zapraszamy do nowej lokalizacji w Warszawie!

  Oddział w Warszawie przy ulicy Młodnickiej 58 jest już otwarty. Na klientów czekają niespodzianki. Szczegóły w oddziale. Do zobaczenia!

Czytaj więcej

Od 15.07.2019 zapraszamy do nowej siedziby Hansa-Flex w Warszawie

Od poniedziałku 15.07.2019 zapraszamy do nowej lokalizacji naszego oddziału mieszczącej się pod adresem: Hansa-Flex Sp. z o.o. Oddział Warszawa ul. Młodnicka 58 04-239 Warszawa Dotychczasowe numery telefonów oraz adresy e-mail zostają bez zmian. Kliknij w obrazki, aby powiększyć.

Czytaj więcej

UWAGA! Nowa siedziba oddziału Hansa-Flex w Warszawie

Informujemy, że nasz oddział Hansa-Flex w Warszawie zmienia lokalizację i w związku z tym w okresie od 09-14.07.2019 punkt w dotychczasowej lokalizacji będzie zamknięty. Od 15.07.2019 zapraszamy do nowej lokalizacji mieszczącej się pod adresem: Hansa-Flex Sp. z o.o. Oddział Warszawa ul. Młodnicka 58 04-239 Warszawa Dotychczasowe numery telefonów oraz adresy e-mail zostają bez zmian. Kliknij […]

Czytaj więcej

Usługa Flexxpress niedostępna w dniach 01-08.07.2019

  Informujemy, iż w dniach 01-08.07.2019 usługa Flexxpress na terenie Poznania i okolic będzie niedostępna. Zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami na Dąbrowskiego 560 oraz Św. Michała 40-46. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej

X-CODE – Czy wiesz, że…

Każdy przewód hydrauliczny wykonany przez Hansa-Flex posiada znakowanie, które w prosty sposób pozwala zidentyfikować m.in. typ węża, długość oraz zastosowane zakończenia. Każdy x-code jest unikalny i składa się z ciągu losowych liter i cyfr. Jest żółty, co dodatkowo wyróżnia go na instalacjach. W przypadku wymiany przewodu wykonanego przez Hansa-Flex, nie ma konieczności demontażu przewodu z […]

Czytaj więcej

Nowe auta serwisowe w Poznaniu i Warszawie

Nowe auta serwisowe są w trakcie przygotowań i lada dzień wyjadą na ulice. Już teraz możecie dzwonić pod numery Flexxpress dla Poznania: 601 731 793 i dla Warszawy: 605 760 283. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Wkrótce otwarcie nowego oddziału w Gdańsku

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, na przełomie maja i czerwca br. otwieramy nowy oddział w Gdańsku-Kowale. Będzie on zlokalizowany przy ulicy Rycerskiej 18/2 na kodzie pocztowym 80-180 Kowale niedaleko zjazdu z S7.Szczegółowe informacje wkrótce. W międzyczasie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem na terenie Gdańska i okolic:Maciej Steckotel. 507 430 520e-mail: maciej.stecko@hansa-flex.com

Czytaj więcej

BAUMA 2019 – podsumowanie targów

Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy gościć tak wiele osób również z Polski! Dziękujemy wszystkim Uczestnikom i zapraszamy na kolejne targi!

Czytaj więcej

Podsumowanie targów w Hanowerze

  Dziękujemy wszystkim za przybycie i odwiedzenie naszego punktu wystawienniczego na targach w Hanowerze. Było nam miło gościć każdego Uczestnika, wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami i z tego miejsca zapraszamy na kolejne targi!  

Czytaj więcej

Zaproszenie na targi BAUMA 2019 08-14.04.2019

Hansa-Flex będzie obecna na targach BAUMA 2019 organizowanych w Monachium w dniach 08-14.04.2019. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stanowiska na wystawie zewnętrznej 808/1. Zainteresowanych zapraszamy do naszych oddziałów w celu odebrania zaproszeń. Ilość zaproszeń ograniczona. Do zobaczenia na targach!

Czytaj więcej

Zaproszenie na targi Hannover Messe Industrie 01-05.04.2019

Hansa-Flex będzie obecna na targach Hannover Messe Industrie organizowanych w Hanowerze w dniach 01-05.04.2019. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stanowiska w hali 21 stanowisko F30. Zainteresowanych zapraszamy do naszych oddziałów w celu odebrania zaproszeń. Ilość zaproszeń ograniczona. Do zobaczenia na targach!

Czytaj więcej

Katalog produktów online w przebudowie

Pragniemy poinformować, że trwają prace konserwacyjne z internetowym katalogiem produktów Hansa-Flex. W związku z powyższym prosimy o odwiedzanie strony https://cat.hansa-flex.com/de w celu prawidłowego korzystania z wyszukiwarki produktów. W przypadku problemów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z najbliższym oddziałem Hansa-Flex w celu prawidłowego doboru produktów.

Czytaj więcej

Oddziały Hansa-Flex zamknięte w dniach 24.12.2018 oraz 31.12.2018

Pragniemy poinformować, że w dniach 24.12.2018 oraz 31.12.2018 wszystkie oddziały Hansa-Flex Polska będą zamknięte. W sprawach naglących prosimy o kontakt z numerami dyżurnymi znajdującymi się w zakładce Kontakt.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Zdrowych, pogodnych Świąt, dużo radości, spełnienia marzeń, oraz ciepła rodzinnego życzy Hansa-Flex Team

Czytaj więcej

Hansa-Flex uczci 100-lecie Niepodległości Polski

  W dniu 11.11.2018 o godzinie 11:11 nasz zespół weźmie udział w 3. Biegu Niepodległości na odcinku 10km po ulicach Poznania. Będzie to wyjątkowy bieg z uwagi na okrągłą, 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zachęcamy wszystkich do biegu! Przebieg trasy można znaleźć tutaj.  

Czytaj więcej

Oddział Hansa-Flex w Częstochowie już otwarty. Zapraszamy!

  Miło nam poinformować, że oddział w Częstochowie został oficjalnie otwarty. Nasz nowy punkt usytuowany jest w prężnie rozwijającej się strefie ekonomicznej Częstochowy, gdzie z roku na rok przybywa nowych inwestorów i firm. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Hansa-Flex nominowana w konkursie AURELIUS 2018

Z przyjemnością informujemy, iż Hansa-Flex została nominowana do konkursu AURELIUS 2018 w kategorii Ambasador. Podczas uroczystej gali, zaprezentowana została historia naszej firmy oraz nasz dorobek, forma działalności wraz z dotychczasowymi sukcesami na polu międzynarodowym. Nagroda Gospodarcza Burmistrza Miasta Złotoryi jest wyróżnieniem dla najlepszych przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w rozwój gospodarczy miasta oraz budujących pozytywny wizerunek […]

Czytaj więcej

Oddziały Hansa-Flex nieczynne w piątek 05.10.2018

  Uprzejmie informujemy, że w piątek 05.10.2018 wszystkie oddziały Hansa-Flex w Polsce będą nieczynne. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Zapraszamy do naszych oddziałów w poniedziałek 08.10.2018!  

Czytaj więcej

Wkrótce otwarcie nowego oddziału w Częstochowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w drugiej połowie września br. zostanie otwarty nowy oddział w Częstochowie. Będzie on zlokalizowany wstępnie przy ul. Hallera. Szczegółowe informacje wkrótce. W międzyczasie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem na terenie Częstochowy i okolic: Tomasz Breguła tel. 722 000 272 e-mail: tomasz.bregula@hansa-flex.com

Czytaj więcej

Otwarcie przedstawicielstwa handlowo-technicznego Hansa-Flex na terenie Gdańska i okolic

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w sierpniu br. powstało przedstawicielstwo handlowo-techniczne Hansa-Flex na terenie Gdańska i okolic. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem na tym terenie: Maciej Stecko tel. 507 430 520 e-mail: maciej.stecko@hansa-flex.com

Czytaj więcej

16. Turniej Piłki Nożnej Hansa-Flex w Bremie

W dniach 23-24.06.2018 odbył się 16. Turniej Piłkarski Hansa-Flex. Cała impreza odbyła się w Bremie w Niemczech. Nasza Drużyna HF Team Polska zajęła medalowe 3. miejsce! Było wietrznie! Bliskość Morza Północnego sprawiła, że mogliśmy poczuć nordyckie wiatry, co sprawiło, że niestety było chłodno, ale ciepło ubrani daliśmy radę! Sportowo! Turniej odwiedziło 800 gości. Zameldowało się […]

Czytaj więcej

Raport roczny 2017

Z przyjemnością prezentujemy raport roczny za rok 2017. Dziękujemy za zaufanie!

Czytaj więcej

Otwarcie przedstawicielstwa handlowo-technicznego Hansa-Flex na terenie Częstochowy i okolic

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w kwietniu br. powstało przedstawicielstwo handlowo-techniczne Hansa-Flex na terenie Częstochowy i okolic. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem na tym terenie: Tomasz Breguła tel. 722 000 272 e-mail: tomasz.bregula@hansa-flex.com

Czytaj więcej

Podziękowania za udział w targach Agro Show Bednary 2017

Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska firmy Hansa Flex na targach. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Państwa pytania, a wszelkie nowe kontakty przerodzą się w stałą biznesową współpracę. Zespół Hansa-Flex

Czytaj więcej

Zapraszamy na targi AGRO SHOW Bednary 22-25.09.2017

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na targach AGRO SHOW Bednary w dniach 22-25.09.2017. Serdecznie zapraszamy Zespół Hansa-Flex  

Czytaj więcej

FILM: Targi Agro-Tech Minikowo 2017

Zapraszamy do obejrzenia filmu z targów Agro-Tech Minikowo 2017.  

Czytaj więcej

Zapraszamy na dni otwarte – HF Toruń – 29.06.2017 (czwartek)

Zapraszamy wszystkich kontrahentów w dniu 29.06.2017 na dni otwarte oddziału Toruń. W programie prezentacja oferty firmy oraz możliwość zobaczenia naszego auta wystawowego Show Trucka. Hansa Flex Sp. z o.o. Oddział Toruń ul. Polna 150, 87-100 Toruń Zapraszamy Zespół Hansa-Flex

Czytaj więcej

Zapraszamy na dni otwarte – HF Poznań – 27.06.2017 – (wtorek)

Zapraszamy wszystkich kontrahentów w dniu 27.06.2017 na dni otwarte. Hansa-Flex Sp. z o.o. ul. Dąbrowskiego 560, 60-451 Poznań Zapraszamy Zespół Hansa-Flex

Czytaj więcej

Zapraszamy na targi Agro-Tech w Minikowie 1-2.07.2017

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na targach AGRO-TECH w Minikowie w dniach 1-2.07.2017. Serdecznie zapraszamy Zespół Hansa-Flex

Czytaj więcej

Podziękowania za udział w targach – Hanower 2017

Szanowni Państwo, Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska firmy Hansa-Flex na targach w Hanowerze w dniach 24-28.04.2017. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Państwa pytania, a wszelkie nowe kontakty przerodzą się w stałą biznesową współpracę.  

Czytaj więcej

Międzynarodowe targi w Hanowerze – Niemcy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na międzynarodowych targach w Hanowerze – Niemcy w dniach 24-28.04.2017. Stoisko nr F30 w hali 21. Serdecznie zapraszamy Zespół Hansa-Flex

Czytaj więcej

Uwaga! Zmiana lokalizacji oddziału w Krakowie

Szanowni Kontrahenci, uprzejmie informujemy o zmianie lokalizacji naszego oddziału w Krakowie.  Od dnia 1 stycznia 2017 roku zapraszamy do naszej nowej lokalizacji przy ulicy Obrońców Modlina 4 w Krakowie. Serdecznie zapraszamy !!! Zespół Hansa-Flex Kraków

Czytaj więcej

Nowy oddział Hansa-Flex w Gliwicach

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Hansa-Flex, dnia 1 grudnia 2016 otworzyliśmy nowy oddział w Gliwicach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego punktu zlokalizowanego przy ulicy Tarnogórskiej 75 w Gliwicach. Nasz nowy oddział o łącznej powierzchni 130 m2 składa się z części sklepowej, warsztatowej oraz magazynowej. W oddziale świadczymy pełną ofertę usług i sprzedaży w zakresie węży […]

Czytaj więcej

Nowy wymiar zakupów w Hansa-Flex

Zapraszamy do składania zamówień w naszym nowym sklepie internetowym ON-LINE SHOP. https://shop.hansa-flex.com.pl/

Czytaj więcej

Podziękowania za udział w targach HaPeS 2016 w Katowicach

Szanowni Państwo, Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska firmy Hansa-Flex na targach HaPeS w Katowicach w dniach 18-20.10.2016. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Państwa pytania, a wszelkie nowe kontakty przerodzą się w stałą biznesową współpracę.

Czytaj więcej

Targi HaPeS

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na targach HaPeS w dniach 18-20.10.2016. Serdecznie zapraszamy Zespół Hansa-Flex

Czytaj więcej

Podziękowania za udział w targach Agro Show 2016

Szanowni Państwo, Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska firmy Hansa-Flex na targach Agro Show w Bednarach w dniach 23-26.09.2016. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Państwa pytania, a wszelkie nowe kontakty przerodzą się w stałą biznesową współpracę.

Czytaj więcej

Nowa hala produkcyjna w Złotoryi

W maju 2016 roku została zakończona budowa i oddana do użytku nowa hala produkcyjna o dodatkowej powierzchni ok 340 m2. Zapraszamy do współpracy Zespół Hansa-Flex

Czytaj więcej

Nowy oddział Hansa-Flex w Toruniu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Hansa-Flex, dnia 1 września 2015 otworzyliśmy nowy oddział w Toruniu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego punktu zlokalizowanego przy ulicy Polnej 150 w Toruniu. Nasz nowy oddział o łącznej powierzchni 500 m2 składa się z części sklepowej, warsztatowej oraz magazynowej. W oddziale świadczymy pełną ofertę usług w zakresie produkcji i […]

Czytaj więcej