Produkcja przewodów przemysłowych

Produkcja przewodów przemysłowych

HANSA-FLEX wspiera klientów z każdej branży szeroką gamą przewodów i węży przemysłowych o sprawdzonej jakości. Wraz z dodaniem tego produktu do programu dostaw, partnerstwo systemowe z HANSA-FLEX osiągnęło nowy wymiar. Firma jest teraz w stanie dostarczyć wszystkie elementy łączące z jednego źródła. Ma to oczywiste zalety dla klientów: niepodzielna odpowiedzialność, większe bezpieczeństwo budżetu i optymalna dostępność.

Asortyment obejmuje całe spektrum węży przemysłowych od branży budowlanej po przemysł spożywczy. Oprócz standardowych węży do transportu chemikaliów, żywności, powietrza, wody i mediów ściernych obejmuje to również węże ssące i ciśnieniowe we wszystkich wariantach. Odpowiednie akcesoria, takie jak złączki lub systemy połączeń, zapewniają, że w razie potrzeby mogą być oferowane kompletne rozwiązania. Węże do betonu o nominalnych szerokościach do 5 cali są produkowane zgodnie ze specyfikacją klienta i dostarczane w pełni zmontowane. Wszystkie węże są produkowane zgodnie z normą DIN EN ISO 9001 i imponują maksymalną niezawodnością i bezpieczeństwem.

Krótkie terminy dostaw – duża elastyczność

Logistyka szybkich dostaw HANSA-FLEX dotyczy wszystkich standardowych produktów. Oznacza to, że żądany artykuł jest dostępny do odbioru po maksymalnie dwóch dniach od otrzymania zamówienia. Artykuły, które nie są jeszcze objęte asortymentem, mogą zostać włączone do programu dostaw w porozumieniu z klientem i przechowywane w odpowiednich ilościach zapewniając płynność ich dostępu. Na placach budowy o szczególnie dużym zapotrzebowaniu na węże warto mieć pod ręką wystarczającą liczbę określonych węży, na przykład podczas budowy tuneli. W tym celu HANSA-FLEX oferuje odpowiednio wyposażone kontenery z warsztatem hydraulicznym.

Właściwy dobór węży i złączy – odpowiedzialność

Odpowiednie akcesoria, takie jak złączki lub systemy połączeń wymagają precyzyjnego doboru produktu, spełniające wymagania techniczne istniejące dla danej instalacji lub urządzenia. Dotyczy to również doboru przewodu, zapewniające bezpieczną i bezawaryjną pracę. Przed przystąpieniem do przygotowywania oferty potrzebujemy od Klienta następujacych informacji:

 • rodzaj medium czyli substancja,
 • średnica wewnętrzna,
 • rodzaj zakończenia,
 • długość przewodu,
 • maksymalne ciśnienie robocze,
 • temperatura (wewnętrzna, zewnętrzna),
 • czynniki wpływające na pracę i żywotność przewodu,
 • certyfikaty, zgodność z normami.

 Porady i szkolenia dla maksymalnego bezpieczeństwa

Jako wiodąca firma w technologii cieczy hydraulicznych, HANSA-FLEX charakteryzuje się wysokim poziomem kompetencji doradczych. Wsparcie projektu przez doświadczonych specjalistów gwarantuje, że do każdego konkretnego zastosowania dobierany jest optymalny wąż lub przewód przemysłowy. Szkolenie pracowników naszych klientów ma również znaczenie dla długoterminowego bezpieczeństwa. Podczas szkolenia praktycznego uczymy w szczególności, które węże lub przewody przemysłowe mogą być używane do danego zadania i jakich przepisów bezpieczeństwa należy przestrzegać.

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

  Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

  Zostaw adres mailowy.

  Napiszemy.