Hansa-Flex stabilna spółka z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku polskim jest jednym z liderów w dziedziny hydrauliki siłowej, węży i złączy przemysłowych. Nowe cele i wprowadzane nowe produkty przyczyniają się do wzrostu i pozyskiwania nowych rynków zbytu. Do takiego zespołu, przekraczającego 100 osób poszukuje pracowników w całej Polsce.

Wyślij do nas swoje CV.

Dopisz do swojej aplikacji następującą klauzulę:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hansa-Flex sp. z o.o. z siedzibą Poznaniu (60-451), ul. Dąbrowskiego 560, NIP: 7771000013. Pełna treść obowiązku informacyjnego na potrzeby procesu rekrutacji znajduje się na stronie https://klauzule-informacyjne.pl/Hansa-Flex.

 Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hansa-Flex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, w celu rekrutacji na inne stanowiska pracy, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hansa-Flex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na inne stanowiska pracy”.

 

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Zadzwoń do nas teraz!

601 181 918
Zadzwoń

Wykonaj połączenie telefoniczne

*opłata za połączenie...

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

    Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

    Zostaw adres mailowy.

    Napiszemy.