Spawanie rur

Spawamy profesjonalnie rury ze stali nierdzewnej i czarnej metodą TIG 141.

Metoda TIG 141 polega na wytwarzaniu łuku elektrycznego za pomocą nietopliwej elektrody wolframowej w osłonie gazu obojętnego. Łuk spawalniczy, który pojawia się pomiędzy nietopliwą elektrodą a spawanym metalem topi powierzchnię materiału. Rury spawane metodą TIG 141 są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Polecamy rury spawane metodą TIG 141 wszędzie tam, gdzie potrzebna jest najwyższa jakość materiału.

Przy bardziej złożonych projektach wymagających dodatkowo obróbki skrawaniem, współpracujemy z naszym oddziałem posiadającym centrum obróbcze CNC.

HANSA-FLEX dysponuje personelem nadzoru spawalniczego o pełnej wiedzy technicznej wg EN ISO 14731. Doświadczenie i kwalifikacje Europejskiego Inżyniera Spawalnika (EWE) pozwalają nam na realizację projektów o wysokich wymaganiach jakościowych. Wyszkolony personel inspekcyjny na bieżąco prowadzi kontrolę jakości oraz wykonuje wymagane badania w trakcie produkcji spawalniczej zgodnie z wymaganiami normy kolejowej EN 15085-2. Nasz zakład posiada certyfikat spawalniczy CL2, który jest na bieżąco audytowany oraz kontrolowany przez zewnętrzne jednostki certyfikujące.

Gwarantujemy fachowe spawanie rur i maksymalny profesjonalizm w działaniu. Nieustannie podnosimy poziom naszych usług oraz dążymy do zwiększenia zadowolenia naszych klientów.

Zapraszamy do składania zapytań.

pzr@hansa-flex.com

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

    Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

    Zostaw adres mailowy.

    Napiszemy.