21. Turniej Piłkarski HANSA-FLEX we Wrocławiu za nami!

W czerwcu we Wrocławiu odbył się 21. Turniej Piłkarski HANSA-FLEX, który zgromadził 28 drużyn oraz ponad 700 zawodników i kibiców. Po emocjonujących rozgrywkach zwycięstwo wywalczyła drużyna IDS-Power, pokonując w finale HF Polen 1:0.

Turniej był nie tylko sportową rywalizacją, ale przede wszystkim okazją do integracji, spotkań i budowania wyjątkowej atmosfery zespołowej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas oraz stworzenie niezapomnianego wydarzenia.