Produkcja i naprawa siłowników hydraulicznych

Serwis naprawczy HANSA-FLEX to tania alternatywa dla kosztownych nowych inwestycji

Cylindry hydrauliczne podlegają ekstremalnym obciążeniom. Wcześniej czy później ciągłe podnoszenie, opuszczanie, przesuwanie i ryglowanie ładunków powodują zużycie, które może zagrozić całemu procesowi roboczemu. Pytanie brzmi wówczas – czy kupić nowy cylinder czy naprawić obecny.

Serwis naprawczy HANSA-FLEX ma na nie jasną odpowiedź. Naprawa jest nie tylko znacznie tańsza niż zakup nowego cylindra hydraulicznego, ale zapewnia pełną funkcjonalność wyremontowanej części, identyczną jak nowego cylindra. I to w bardzo krótkim czasie. Umożliwia to zminimalizowanie przestojów i ograniczenie kosztów.

Elastyczne, szybkie i kompetentne remonty pomp wielkogabarytowych. Już po krótkim czasie podzespół jest znów dostępny, dostarczony z wszystkimi wymaganymi atestami. Ze względu na bardzo długie terminy dostaw producentów nowych pomp, naprawa istniejącej to tania i szybka alternatywa.

 

Usługi w zakresie obróbki metali

Poza naprawami cylindrów HANSA-FLEX wspiera swoich klientów także innymi usługami obróbkowymi. Nowoczesny park maszynowy ze sterowaniem CNC może podjąć się szybkiego wykonania zleceń takich jak toczenie złączek lutowanych i spawanych, frezowania pokryw lub obudów uszczelniających. Małe i średnie partie są dostarczane szybko, w uzgodnionym terminie.

Zawsze najbardziej efektywne rozwiązanie

Supernowoczesna technologia, stosowana w serwisie naprawczym, podoła każdemu wyzwaniu. Możliwa jest naprawa nawet największego starcia i zużycia części – niezależnie od tego, czy chodzi o popularny model czy wyjątkowo „egzotyczne” typy cylindrów. Spektrum obejmuje wszystkie prace – od wymiany wszelkiego rodzaju uszczelek po naprawę lub regenerację poszczególnych podzespołów.

Przejrzystość kosztów – pewność od samego początku

Przed każdym zleceniem opracowywany jest wiążący kosztorys i oferta usług, obejmujące wszystkie niezbędne prace do wykonania w ramach fachowej i należytej naprawy uszkodzonego cylindra hydraulicznego. Przejrzystość kosztów wyklucza niemiłe niespodzianki.

Centrum Cylindrów HANSA-FLEX – to jakość do wszystkich zastosowań:

 • Naprawa wszystkich typów cylindrów wszystkich producentów.
 • Naprawa lub regeneracja podzespołów.
 • Wygładzanie rur walcowych o średnicy 50-500 mm, na obwodzie > 6000 mm.
 • Wiercenie i frezowanie, szlifowanie wałków i chromowanie.
 • Uszczelki 5-535 mm.
 • Kompletny serwis – wszystko w jednym miejscu z demontażem i montażem włącznie.
 • Pełna przejrzystość kosztów.

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

  Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

  Zostaw adres mailowy.

  Napiszemy.