Flexxpress

Mobilny serwis HANSA-FLEX – minimalizuje przestoje

Nieplanowane przestoje muszą być jak najszybciej wyeliminowane, każda stracona godzina generuje koszty przestoju. HANSA-FLEX oferuje błyskawiczny serwis FLEXXPRESS, który w razie potrzeby w krótkim czasie zjawia się na miejscu: 365 dni w roku wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

Usługa u klienta

W Polsce i innych krajach europejskich flota serwisowa stale rośnie. Dzięki temu nasi klienci już dziś mają pewność, że mogą w każdej chwili liczyć na sprawdzoną jakość produktów i błyskawiczny serwis w bardzo krótkim czasie. Jeżeli zdarzy się, że potrzebnej części zamiennej nie będzie w samochodzie serwisowym, FLEXXPRESS szybko sprowadza ją z najbliższego oddziału HANSA-FLEX.

Mobilny serwis HANSA-FLEX  dla każdego zastosowania

Oprócz kompetentnej pomocy w przypadkach awaryjnych, samochody FLEXXPRESS-u są wysoko cenione, także jako mobilne warsztaty. Czy to w małych projektach, na wielkich budowach czy też do krótkoterminowej pomocy, gdy konieczne jest sprostanie szczytowym potrzebom w realizacji zlecenia. Uwzględnij w swoim planowaniu błyskawiczny serwis hydrauliczny FLEXXPRESS jako elastycznego i efektywnego usługodawcę lub szybki serwis.

Doświadczeni serwisanci i mobilny serwis z kompletnym wyposażeniem

Serwisanci FLEXXPRESS są specjalnie przeszkoleni do ich wszechstronnych zadań. Personel klienta nie jest z reguły potrzebny. Dzięki temu można natychmiast przystąpić do naprawy. Warsztat jest niezależny od zewnętrznych źródeł energii elektrycznej i jest wyposażony w kompletny sprzęt do demontażu, konfekcjonowania i montażu elastycznych przewodów hydraulicznych. Urządzenie do cięcia, skrawania i prasa do węży są na pokładzie samochodu serwisowego wraz z bogatym asortymentem indywidualnych części. Uszkodzone przewody elastyczne, oznaczone naszym kodem X-CODE, można wymienić wyjątkowo sprawnie. Część jest niezawodnie identyfikowana w HANSA-FLEX na podstawie indywidualnego, 6-znakowego kodu alfanumerycznego, dzięki czemu serwisant FLEXXPRESS przywozi od razu identyczny element.

Tutaj świadczymy usługi serwisowe:

Dane kontaktowe serwisów

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Zadzwoń do nas teraz!

601 181 918
Zadzwoń

Wykonaj połączenie telefoniczne

*opłata za połączenie...

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

    Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

    Zostaw adres mailowy.

    Napiszemy.