Czyszczenie rur oraz przewodów hydraulicznych

Hansa-Flex oferuje czyszczenia przewodów przemysłowych, hydraulicznych oraz rur precyzyjnych hydraulicznych urządzeniami typu Jet Cleaner  i Ultra Clean.

Pamiętajmy, że proces czyszczenia zapewnia czystość przepływającego oleju hydraulicznego i zapobiega uszkodzeniom komponentów hydrauliki siłowej!

Dotyczy to również czyszczenia instalacji w istniejących układach hydraulicznych. Olej w układzie hydraulicznym przepływa przez wszystkie jego elementy, dlatego zwykła wymiana niewyczyszczonego węża na nowy, powoduje natychmiastowe zanieczyszczenie układu (opiłkami metalu z oplotu stalowego, kawałkami gumy, sadzy, itp.).

Czyszczenie polega na przestrzeliwaniu przez wąż korków czyszczących za pomocą sprężonego powietrza, a następnie zaślepianiu przewodu przemysłowego, hydraulicznego zaślepkami. Do tego celu używamy dwóch systemów czyszczących:

  • mobilnego urządzenia czyszczącego: Jet Cleaner 11KIT (Eurocomp) (zalecanego do stosowania w oddziałach jak i w przypadku serwisu mobilnego FLEXXPRESS.
  • stacjonarnego urządzenia czyszczącego 32 mm (Ultra Clean) zalecanego do stacjonarnego użytku w przypadku produkcji seryjnej.

Każdy z tych zestawów spełnia wymogi usuwania zanieczyszczeń powstałych przy produkcji przewodów przemysłowych i hydraulicznych, będące powodem późniejszych awarii w układach hydraulicznych. Proces technologiczny, który rozpoczyna się od cięcia węży przemysłowych lub hydraulicznych, powoduje powstawanie zanieczyszczeń wewnątrz ciętego węża, które należy odpowiednio wyczyścić przed rozruchem maszyny.

Hansa-Flex korzysta z zaślepek termokurczliwych. Zaślepki termokurczliwe nie pozostawiają po sobie żadnych zanieczyszczeń. Montaż zaślepek odbywa się przy użyciu gorącego powietrza. Usunięcie zaślepek termokurczliwych nie wymaga dodatkowych narzędzi.

 

 

 

 

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Zadzwoń do nas teraz!

601 181 918
Zadzwoń

Wykonaj połączenie telefoniczne

*opłata za połączenie...

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

    Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

    Zostaw adres mailowy.

    Napiszemy.