HANSA-FLEX swoją działalność rozpoczęła w 1962 roku w Bremen, koncentrując się w pierwszym roku na obsłudze rynku lokalnego. Po kilku latach produkty marki HANSA-FLEX znane były już innych krajach europejskich.

Te długoletnie doświadczenie i oferowanie najnowszych rozwiązań stosowanych w hydraulice siłowej pozwoliło nam się stać ekspertem w branży, która obecna jest we wszystkich gałęziach przemysłu. Szeroka gama produktów HANSA-FLEX i wykonywanych przez nas usług sprawiła, że dzisiaj jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej jakości produktów i profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych na całym świecie. Kluczowe jest oferowanie rozwiązań z jednego źródła, dlatego produkty i usługi oferujemy poprzez własną sieć sprzedaży w 41 krajach na 5 kontynentach z ponad 457 oddziałami i 400 serwisami mobilnymi Flexxpress. Taka sieć oddziałów otwiera przed wszystkimi naszymi Klientami drzwi do świata usług hydraulicznych HANSA-FLEX z każdego miejsca na świecie.

W Polsce HANSA-FLEX oferuje fachowe doradztwo techniczne, profesjonalne usługi i wysokiej jakości produkty w 21 oddziałach stacjonarnych i za pośrednictwem 6 serwisów mobilnych Flexxpress.

Wyróżnia nas również:

 • długoletnie doświadczenie,
 • stabilna pozycja firmy na rynku ogólnoświatowym,
 • wysokiej jakości produkty potwierdzone certyfikatami,
 • kilkaset tysięcy zadowolonych klientów,
 • wszechstronność oferty,
 • fachowość i niezawodność,
 • szybka i łatwa obsługa klienta.

Nasza odpowiedzialność ma szeroki zasięg

Zakładamy, że ​​każdy pracownik posiada umiejętności zawodowe i wysoki poziom motywacji, przedsiębiorcze myślenie, umiejętność pracy w zespole oraz możliwości ciągłej rozwoju swojej fachowej wiedzy.

HANSA-FLEX posiada wymagane dopuszczenia i certyfikaty zapewniające stałą kontrolę nad procesami wytwarzania produktów. Wdrożony system ISO 9001:2015 potwierdza nasze atuty – terminowość, niezawodność, wysoki standard usług i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu naszych produktów, korzystania z naszych usług oraz służymy fachowym doradztwem.

Dołączając do naszej grupy klientów, uzyskacie Państwo produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Zadzwoń do nas teraz!

601 181 918
Zadzwoń

Wykonaj połączenie telefoniczne

*opłata za połączenie...

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

  Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

  Zostaw adres mailowy.

  Napiszemy.