Międzynarodowy certyfikat TUV to dowód jakości

TÜV Rheinland to czołowa jednostka certyfikująca na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Europie. Międzynarodowy zespół ekspertów pracuje w akredytowanych laboratoriach i zakładach przemysłowych, testując i certyfikując bezpieczeństwo, użyteczność i jakość systemów technicznych, a także dóbr inwestycyjnych i konsumpcyjnych.

 

Zapewnienie wysokiej jakości i bezpieczeństwa dzięki testom i oznaczeniom produktów przez TUV

Certyfikacja TUV (kontrola jakości przez niezależną stronę trzecią) dla wyrobów i usług potwierdza, że spełniają one określone kryteria i zdefiniowane aspekty istotne dla bezpieczeństwa. Certyfikat  ten określa podstawowe zasady, zgodnie z którymi produkt został przetestowany. Badania kontrolne obejmują sprawdzenie pod kątem norm, regulacji i przepisów wymaganych przez prawo w celu dopuszczenia do obrotu, jak również badań dobrowolnych. Minimalne wymagania zakładają, że spełnione są kwestie związane z bezpieczeństwem. Nadane odpowiednie znaki kontrolne stanowią dla klienta widoczny dowód jakości, który jest bardzo ważnym atutem dla klientów. Uznane znaki kontrolne są potwierdzeniem zapewnień, które składamy naszym Klientom.

Dzięki naszemu uznanemu na całym świecie znakowi jakości, możesz łatwo zasygnalizować przydatność, bezpieczeństwo i wysoką jakość swoich produktów w skutecznej kampanii reklamowej.

Certyfikat SGS

Aby zapewnić spójność i wysoką jakość spawania europejskie fabryki, składy i warsztaty spawalnicze muszą spełniać wymagania normy EN-PL 15085 część 2: Wymagania jakości i certyfikacja producentów spawalniczych. Taka certyfikacja procesów spawalniczych wykazuje, że jesteśmy dostawcą wysokiej jakości usług spawalniczych w danym obszarze zastosowania. Certyfikat EN 15085 jest dowodem na to, że nasze procesy spawalnicze spełniają międzynarodową normę branży kolejowej w zakresie spójności i wysokiej jakości spawania materiałów w taborze i produkcji komponentów.

Dzięki ocenie i certyfikacji SGS, nasi klienci mają świadectwo:

 • metod i technik doboru pracowników gwarantujące stałą, wysoką jakość produktu,
 • zapewnienia wydajności oraz efektywności kosztowej procesów produkcyjnych,
 • promocji bezpiecznych zachowań podczas pracy oraz prawidłową obsługę najważniejszych urządzeń,
 • zapewnienia klientom i producentom zaufania do personelu, materiałów i procedur,
 • zakwalifikowania HANS-FLEX jako zatwierdzonego dostawca w branży kolejowej.

Certyfikacja SGS to gwarancja:

 • jakości wykonywanej pracy przez jednostkę certyfikowaną i zgodnej z przepisami branżowymi,
 • kontrola doświadczonego zespołu audytowego (przez lokalnych inżynierów, inspektorów i audytorów certyfikujących) w standardach europejskich i światowych,
 • certyfikację procesów spawalniczych wytwórcy według EN 15085-2 CL1 CL2 CL3 CL4 oraz zgodnie z normami ISO.

Certyfikat Natowskiego Kodu Podmiotu Gospodarki Narodowej

Żaden z produktów nie spełnia Twoich wymagań? Szukasz czegoś innego?

zadzwoń Zadzwoń: 601 18 19 18
logo hansaflex
Dąbrowskiego 560, Poznań
telefonmailsklep

Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

Zostaw swój numer telefonu.

Oddzwonimy!

  Potrzebujesz pomocy lub indywidualnej oferty?

  Zostaw adres mailowy.

  Napiszemy.