Informacje dodatkowe o oddziale w Poznaniu

W roku 1994 podjęto decyzję o otwarciu oddziału Hansa-Flex w Polsce. Od samego początku Poznań pełni nie tylko funkcję siedziby firm czy centralnego magazynu, stanowi on również centrum szkolenia dla naszych pracowników i klientów. Tworząc zaplecze dla własnej sieci sprzedaży, w roku 2008 wybudowaliśmy nowy centralny magazyn z działem podzespołów hydrauliki siłowej HKO o powierzchni ponad 1200 m2. W skład oddziału Poznań wchodzi również dział klientów strategicznych OEM. Jest to jedna z najmocniejszych stron naszego oddziału - produkcja jednostkowa i wieloseryjna przewodów hydrauliki siłowej wykonywanych według specyfikacji klienta. W nowo wybudowanym obiekcie w roku 2013 wykonujemy remonty i produkcję seryjną siłowników hydraulicznych wszelkiego zakresu.

Jako odpowiedzialna firma zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie przewodów i elementów hydrauliki siłowej oraz węży i złączy dla przemysłu.

Stałą praktyką w oddziałach Hansa-Flex jest znakowanie przewodów hydraulicznych i przemysłowych x-codem, który gwarantuje Państwu rozpoznawalność produktu na całym świecie i jest jednocześnie najszybszym sposobem na identyfikację przewodu bez konieczności jego wymontowywania z maszyny.

Dostępne usługi w oddziale:

Zakuwanie przewodów hydraulicznych

Zakuwanie i montaż przewodów przemysłowych

Czyszczenie zakutych przewodów hydraulicznych

Test ciśnieniowy przewodów

Mobilny serwis przewodów hydraulicznych Flexxpress

Napełnianie hydroakumulatorów

Filtracja brudnego oleju hydraulicznego

Gięcie rur hydraulicznych w średnicach od 6 do 20mm

Montaż instalacji rurowych hydraulicznych

Realizowanie wizyt handlowo-technicznych do klientów

Dostępny warsztat i magazyn produktów na miejscu

Tworzenie magazynu produktów pod potrzeby klienta

Naprawa siłowników hydraulicznych

Produkcja siłowników hydraulicznych

Płatność kartą VISA/MASTERCARD