Pracownik warsztatowo-magazynowy ToruńPRACOWNIK WARSZTATOWO-MAGAZYNOWY
(miejsce pracy: Toruń)

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
• prace warsztatowe i magazynowe (zakuwanie przewodów hydraulicznych i przemysłowych)
• prace magazynowe (przyjęcie i wydanie towaru, wysyłki towaru, dbanie o porządek na magazynie, prawidłowe oznakowanie towaru)
• współpraca z oddziałami firmy w Polsce i zagranicą (DE)
• opracowywanie ofert na podstawie zapytań mailowych oraz telefonicznych

Oczekiwania wobec kandydatów:
• wykształcenie techniczne
• mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta w branży technicznej, preferowane - w branży hydrauliki siłowej lub pneumatyki
• dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• zmysł techniczny
• prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
• stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem PRACOWNIK WARSZTATOWO-MAGAZYNOWY TORUŃ na adres: rekrutacja@hansa-flex.com

Hansa-Flex sp. z o.o. informuje, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Hansa-Flex sp. z o.o. z siedzibą Poznaniu (60-451), ul. Dąbrowskiego 560, NIP: 777-10-00-013

W związku z procesem rekrutacyjnym prowadzonym przez administratora danych mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Mogą Państwo także skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, na przetwarzanie przekazanych danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hansa-Flex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, w celu rekrutacji na inne stanowiska pracy, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hansa-Flex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na inne stanowiska pracy”.

Państwa dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnie wyrażonej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać przekazane nam dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku. Ponadto Państwa dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres wskazany w odrębnych przepisach prawa.