Kariera w Hansa-FlexHansa-Flex Sp. z o.o. firma z kapitałem zagranicznym z Poznania, będąca jednym z liderów w branży hydrauliki siłowej, węży i złączy przemysłowych poszukuje pracowników w całej Polsce.

 

Oferujemy m.in.:

- przyjazną atmosferę, wsparcie i współpracę na każdym etapie pracy
- stabilność zatrudnienia w firmie o 25-letnim doświadczeniu na rynku
- szkolenia rozwojowe na każdym etapie pracy
- wywiązywanie się z obowiązków względem Naszych Pracowników
- możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania kolejnych szczebli w karierze zawodowej
- wyposażone stanowiska pracy w narzędzia niezbędne do prawidłowego wykonywania powierzonych zadań
- premie i dodatki

Informujemy, że Pani/Pana administratorem danych osobowych jest firma Hansa-Flex Sp. z o.o. Pełna treść klauzuli znajduje się pod poniższym adresem: https://www.hansa-flex.com.pl/klauzula-informacyjna/.

Toruń:

Pracownik warsztatowo-magazynowy (nr ref.: 4230/PWM)

Miejsce pracy: Toruń

Nasze wymagania dotyczące stanowiska:

- wykształcenie techniczne (mile widziane)

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność i samodzielność w działaniu

- umiejętność obsługi komputera

- zmysł techniczny

- dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków

- czynne prawo jazdy kat. B

- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży hydrauliki siłowej lub pneumatyki)

- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy

- rozwój osobisty

- szkolenia przygotowujące do pracy

- miłą atmosferę

- wyjazdy integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres:

sebastian.jakubowski@hansa-flex.com

podając w tytule wiadomości nasz numer referencyjny.

 

Dopisz do swojej aplikacji następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Hansa-Flex sp. z o.o. informuje, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest Hansa-Flex sp. z o.o. z siedzibą Poznaniu (60-451), ul. Dąbrowskiego 560, NIP: 777-10-00-013.

W związku z procesem rekrutacyjnym prowadzonym przez administratora danych mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Mogą Państwo także skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W każdym czasie mogą Państwo cofnąć zgodę, na przetwarzanie przekazanych danych osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hansa-Flex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, w celu rekrutacji na inne stanowiska pracy, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Hansa-Flex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na inne stanowiska pracy”. Państwa dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnie wyrażonej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym również w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać przekazane nam dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku. Ponadto Państwa dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres wskazany w odrębnych przepisach prawa.